Platformy sklepowe dla biznesu online

Obecnie znaczna większość polskich e-sklepów decyduje się na korzystanie z usług gotowych systemów, jednak wciąż tylko niewielka liczba z nich wybiera wdrożenie własnego oprogramowania. Wybór właściwej platformy to – obok spraw związanych z logistyką, płatnościami czy kanałami sprzedaży – jedna z najważniejszych spraw dla początkującego e-przedsiębiorcy. Bardzo istotne jest to, jakiego rodzaju rozwiązania z dostępnych na rynku wybierze. Oto krótki przegląd wybranych platform sklepowych dla biznesu online.

Obecnie założenie e-sklepu to bardzo dobry pomysł dla przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes. Łatwo dostępny Internet jest idealnym sposobem na dotarcie do szerokiego grona klientów. Sprzedaż online niesie ze sobą duży potencjał, nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej sklepów internetowych. Chcąc jednak odnosić sukcesy na e-rynku potrzebne jest specjalne oprogramowanie. Przygotowaliśmy zestawienie, za pomocą którego porównasz, jaka platforma sklepowa dla biznesu online będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb.

Sky-Shop.pl
Jest to platforma sklepowa, która oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań związanych z e-commerce. Sky-Shop posiada integrację z Dotpay na promocyjnych warunkach oraz 135 zintegrowanych hurtowni internetowych. Ponadto znajdziesz tu integracje z porównywarkami cen, z kurierami oraz wieloma innymi usługami e-commerce. Wszyscy nowi klienci otrzymują darmowy szablon e-sklepu w wersji mobilnej. Atrakcyjną opcją dla początkujących e-przedsiębiorców jest możliwość przetestowania sklepu przez dwa tygodnie za darmo, co pozwala zorientować się, jak będzie wyglądała dana e-działalność w przyszłości.

nopCommerce
Mamy tu do czynienia z darmowym, w pełni dostosowywalnym oprogramowaniem sklepów internetowych. System ten jest bardzo użyteczny i skalowalny, co czyni go świetnym narzędziem dla małych, średnich oraz dużych firm. W przeciwieństwie do innych platform nopCommerce wykorzystuje język programowania ASP.NET i bazy danych MsSQL, gwarantujących każdej stronie bezpieczeństwo oraz stabilność transakcji. Unit Soft jest oficjalnym, certyfikowanym partnerem na Polskę.

Way2Send
Ten system jest wyjątkowo skuteczny i służy głównie do wspierania procesów handlowych. Jest to idealne rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie specyfika pracy wymaga zintegrowania wielu aktywności w jednym miejscy. System pozwala na skorzystanie z usług operatorów logistycznych, integrując kanały sprzedaży z systemami kurierów, dostawców i systemów płatniczych, przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikowi swobody zarządzania zamówieniami wraz z obsługą ewentualnego zwrotu towaru. A wszystko to w jednym miejscu! W2S dba o sprawną realizację zamówień stale monitorując rynek e-commerce. 

Comarch ERP e-Sklep
Rozwiązanie to opiera się na pełnej integracji z systemami do zarządzania (Comarch ERP Optima, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum) oraz możliwości promocji sklepu w wirtualnej galerii handlowej wszystko.pl. System pozwala łatwy sposób udostępniać sprzedawane towary, wystawiać aukcje internetowe, samodzielnie kreować wygląd witryny oraz sprawie zarządzać ofertą w Internecie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 803 649 785

E-mail: kontakt@gmp-plus.pl

Poradnik dotyczący metod płatności w sieci, jego rodzajów oraz bezpieczeństwa.